Menu

Holderne i SB og Klubbens Kontaktinfo

 

Kontaktpersoner / info  i Sanderum Boldklub

Klubbens email : sanderumdk@hotmail.dk

Klubhuset  (i åbningstiderne )  66172175

Bestyrelsen 

       
Formand   Gitte    Rosborg  6077 4088  sb.formand@gmail.com  
Kasserer  Tony    Joyce  6165 8946  sanderumdk@hotmail.dk    
Bygningsansvarlig  John    Hansen   4051 0507  berghansensusanne@gmail.com
Senioransvarlig  Kristian  Dybmose  2340 1425  dybmose@hotmail.com
Baneansvarlig  Flemming   Helskov  6617 0709  flemar@dsa-net.dk
Suppleant   Søren    Nanfeldt   2695 3397  nanfeldt73@gmail.com
   

NYE SØGES

 

     
Bygning og baner         
Baneansvarlig  Flemming   Helskov  6617 0709  flemar@dsa-net.dk
Opkridtning  Hartvig  Madsen  6617 0590  
         
Klubhuset/Kantine  Frank  Manata  2865 1612

 

manata@mail.dk

 

Kunstgræsbanens Bestyrelse         
Formand   Gitte    Rosborg  6077 4088  sb.formand@gmail.com  
Kasserer  Tony    Joyce  6165 8946  sanderumdk@hotmail.dk    
Medlem  Mads  Hemmingsen    madsbeth@dadlnet.dk
Medlem / Booking  John Emil  Johansen  2015 8533  johnemiljohansen1801@gmail.com  
Suppleant  Thomas  Hansen    thomashansen5250@gmail.com  
Suppleant  Christian B.  Rasmussen  2826 1695  Boegedahl@gmail.com
         
Seniorudvalg         
Udvalgsmedlem  Kristian  Dybmose  2340 1425  dybmose@hotmail.com
Udvalgsmedlem  Christian  Bøgedal  2826 1695  boegedahl@gmail.com
Udvalgsmedlem  Mads  Sidelmann  2899 7085  ms@tinekhome.dk
Udvalgsmedlem  Kasper  Kortegaard  2529 4019  Kasper.kortegaard@dk.ey.com
         
Ungdomsudvalg        
Børne- & Ungdomskonsulent  John Emil  Johansen   2015 8533  johnemiljohansen1801@gmail.com  
Udvalgsmedlem     Jan  Olsen  2210 8302  jo@malergruppen.as
Udvalgsmedlem     Michael  Nielsen  2018 5011  mogm@dsa-net.dk
Udvalgsmedlem  NYE SØGES      
         
IT ansvar        
KlubCMS-ansvarlig og  Tony  Joyce  6165 8946  sanderumdk@hotmail.dk  
Hjemmesiden  
Målmandstræner  
Træner
 Kasper  Hansen  4055 8956  kasperhh94@hotmail.com
Træner
 Martin  Helskov  2217 0350  martinhelskov@gmail.com
   
   
   
                   HOLDENE i SB                     
   
Fodbold Fitness for Damer        
Teamleder (opstart forår 18)  Gitte  Rosborg  6077 4088  sb.formand@gmail.com
         
PIGE FODBOLD________        
         
U13 (Årgang 2005)        
Koordinator  Trine  Jørgensen  2670 1376  enirt.jorgensen@gmail.com
Træner  Kristian  Dybmose  2340 1425  Dybmose@hotmail.com
Træner  Jacob  Jørgensen  2679 2831  Kloge.jacob@gmail.com
         
U11 (Årgang 2007)        
Koordinator  Gitte  Bech 2213 3955  gib@hotmail.dk
Træner   Malene   Nielsen    malene@latimaja.dk 
         
HERRE            
         
Herre Serie 1
 
Træner  Loui  Erbs  2380 5404  Loui_erbs84@hotmail.com
Holdleder   Kenneth       Andersen          2830 6264
Herre Serie 3
 
     
Træner  Christian  B. Rasmussen   2826 1695  Boegedahl@gmail.com
         
Herre Serie 3
 
     
Træner  Søren  Abildgaard  6133 9997  abildgaard.9eren@gmail.com
   
Junior Oldboys  
Holdleder   Søren   Nanfeldt   2695 3397  nanfeldt73@gmail.com
Holdleder  Ulrik   Haslev  2046 8792  ulrik.haslev@3f.dk
   
Veteran / OB 70  
Træner / Holdleder  Daniel  Riis Jensen  2779 9936  hepenura@hotmail.com
Træner / Holdleder  Lars                 Riken            2085 0985   lr@kjv.dk
Guldholdet  
Holdleder   Erik  Obling   6515 2898  erik_obling@mail.dk
   
   
DRENGE  
   
U17 (Årgang 2001-2)
  
Koordinator        
Træner  Lars  Riken  2085 0985   lr@kjv.dk
Træner  Freddy         Christensen       2449 3587   tina4@christensen.mail.dk
U15 (Årgang 2003)   
Koordinator    Bjarke  Flindt   2462 2515  bjarke.flindt@gmail.com
Træner (alle hold)  Bjarke  Flindt   2462 2515  bjarke.flindt@gmail.com
Træner (A-holdet)  Peder  Larsen  3027 7294  klug@sport.dk
Træner (M-holdet)  Jacob   Hansen  2460 5341  bocaj.bold@gmail.com
   
U14  (Årgang 2004)  
Koordinator   Jacob  Erfurth  2810 7144  markusjulius@hotmail.com
Koordinator   Pia  Berg  2033 2183  p.berg@dsa-net.dk
Koordinator   Maja  Paulsen  3179 2644  mspaulsen@dak-e.dk
Træner  Nikolaj  Jacobsen  2047 0899  nikolaj-jacobsen@hotmail.com
Træner  Morten Schjoldager  3116 1071  gramschjoldager@post.tele.dk
         
   
U13 A  (Årgang 2005)  
Koordinator  Rene  Nielsen   6049 9398  drengenesfar@hotmail.com
Træner
Rene      
 Nielsen   6049 9398  drengenesfar@hotmail.com
Assistent  Patrick          B Nielsen         2810 0696   brillipatrick@gmail.com
U12  (U13C Årgang 2006)  
     
Koordinator  Rene  Nielsen   6049 9398  drengenesfar@hotmail.com
Træner  Erik  Sørensen  2336 2825  ens@newmail.dk
Assistent  Patrick  B Nielsen  2810 0696  brillipatrick@gmail.com
U11  (Årgang 2007)   
Koordinator    Line   Skøtt  2524 7834  lsd@kmd.dk
Koordinator    Mona  Jensen  4144 1482  monafgjensen@gmail.com
Koordinator    Henrik  Bang  4042 0990  henrikgeb.hb@gmail.com
Træner   Mads  Hansen   4059 1720  casinohansen@hotmail.dk
Træner   Torben  Berner  2272 4065  maria2@dsa-net.dk
Træner   Michel  Nilsson  4217 8430  michelnilsson@live.dk
Træner  Thomas  Lund  3088 8933  odense@ymail.com
         
U10 (Årgang 2008)  
     
Koordinator  Trine   Malac  2830 6264  malac@dsa-net    
Træner   Morten  Pedersen  2887 2826  Morten@triolab.dk
Træner  Henrik   Bøgelund  4078 2593  bogelund666@gmail.com
Træner  Carsten  Nielsen  2811 1235  carsten@keb-frugt.dk
Træner  Peter  Rasmussen  6095 4507  petermurer@yahoo.dk
   
U9 (Årgang 2009)  
Koordinator   Line  Kring Tannert  2256 1131  Line.tannert@gmail.com
Træner  Ivan  Vølund  4080 8417  ugo2iv@gmail.com
         
Træner    Bo  Jeppesen  2053 5606  bojep82@gmail.com
Træner    Kristian  Hedemand  6062 6567  krh@gasagroup.com
   
U8 (Årgang 2010)  
Koordinator  Jan  Rindahl Rohd  4029 4259  Janrindahlrhod@gmail.com
Træner  Ronni  Mørk  4044 9628  ronni@msh.dk
Træner   Morten  Haals  4019 1976  mortenhaals@hotmail.com
Træner   Jakob  Sinding Skött  2040 0740  js@nyborg-gym.dk

Træner

 

 

 

 Morten

 

 

 

 Christensen

 

 

 

 6165 9261

 

 

 

 

 

 mvengc@gmail.com

 

 

 

 


U7 (Årgang 2011)  
     
Koordinator  Jon A.  Jensen   2178 2700  joje@smc.dk
Træner  Loui  Erbs  2380 5404  loui_erbs84@hotmail.com
Træner  Steen   Ostermann  2636 3831  steen_ostermann@hotmail.com
Træner
       
         
U5-U6 (Årgang '12-'13)  
     
Koordinator        
Træner  Allan  Schlosser  2972 1261  Allanschlosser@gmail.com
Træner
 Peter  Kofoed  4035 6837  Ppk1@dsa-net.dk
Træner  Nicolai  Zeny  6016 7103  Nicooik@gmail.com