Menu

SB Hold og Kontaktinfo

Kontaktpersoner / info  i Sanderum Boldklub

Klubbens email : sanderumdk@hotmail.dk

Klubhusets telefon i åbningstiderne:  28651612

 

Bestyrelsen 

       
Formand   Gitte    Rosborg  6077 4088 sb.formand@gmail.com
Kasserer  Tony    Joyce  6165 8946 sanderumdk@hotmail.dk
Medlem  Christian B.  Rasmussen  2826 1695 boegedahl@gmail.com
Medlem  Kristian  Dybmose  2340 1425 dybmose@hotmail.com
Baneansvarlig  Flemming   Helskov  6617 0709 flemar@dsa-net.dk
Medlem  Lasse    Boisen  2565 0204  
Suppleant   Søren    Nanfeldt  2695 3397 nanfeldt73@gmail.com
         
Bygning og baner         
Baneansvarlig  Flemming   Helskov  6617 0709 flemar@dsa-net.dk
Opkridtning  Hartvig  Madsen  6617 0590  
Bygninger  Lasse  Boisen  2565 0204  
Klubhuset/Kantine  Frank  Manata  2865 1612 manata@mail.dk
         
Kunstgræsbanens Bestyrelsen     
Formand   Gitte    Rosborg  6077 4088 sb.formand@gmail.com
Kasserer  Tony    Joyce  6165 8946 sanderumdk@hotmail.dk
Medlem  Mads  Hemmingsen   madsbeth@dadlnet.dk
Medlem / Booking  John Emil  Johansen  2015 8533 johnemiljohansen1801@gmail.com
Suppleant  Thomas  Hansen   thomashansen5250@gmail.com
         
Seniorudvalg        
Udvalgsmedlem  Kristian  Dybmose  2340 1425 dybmose@hotmail.com
Udvalgsmedlem  Chris V  Christoffersen    
Udvalgsmedlem  Mads  Sidelmann  2899 7085 ms@tinekhome.dk
Udvalgsmedlem  Justin   Joyce    
Udvalgsmedlem  Lauritz V  Hemmingsen    
Udvalgsmedlem  Kenneth  Andersen    
         
Ungdomsudvalg  John Emil Johansen   2015 8533 johnemiljohansen1801@gmail.com
Udvalgsmedlem     Jan  Olsen  2210 8302 jo@malergruppen.as
Udvalgsmedlem     Michael  Nielsen  2018 5011 mogm@dsa-net.dk
Udvalgsmedlem   Kristian  Dybmose  2340 1425 dybmose@hotmail.com
         
KlubCMS-ansvarlig   Tony  Joyce  6165 8946 sanderumdk@hotmail.dk
Hjemmesiden  Johnny  Larsen  4027 4871 sanderumbk@gmail.com
         
Målmandstræning  Ungdom Malthe Søe   22292899  
   
Aske B Nielsen  30747449
 
 
HOLDENE i SB 
FODBOLD FOR SMÅ BØRN (2-4 årige)    
Bold og Bevægelse  Kontaktperson  Lasse  2565 0204  
         
DAMER        
Fodbold Fitness for Damer      
Teamleder   Gitte  Rosborg  6077 4088 sb.formand@gmail.com
         
PIGE FODBOLD       
U14 (Årgang 2004-5-6 )      
Koordinator  Trine  Jørgensen  2670 1376 enirt.jorgensen@gmail.com
Træner  Kristian  Dybmose  2340 1425 Dybmose@hotmail.com
Træner  Jacob  Jørgensen  2679 2831 Kloge.jacob@gmail.com
         
U12 (Årgang 2007-8-9 )      
Koordinator  Gitte  Bech  2213 3955 gib@hotmail.dk
         
         
HERRE        
Herre Serie 1        
Træner  Loui   Erbs  2380 5404 Loui_erbs84@hotmail.com
         
Holdleder    Kenneth  Andersen   2830 6264  
         
Herre Serie 2 og 3          
Træner  Christian  B. Rasmussen  2826 1695 boegedahl@gmail.com
         
Asst. Træner  Chris  Larsen  2877 0735  
         
OB 70         
Holdleder   Søren   Nanfeldt   2695 3397 nanfeldt73@gmail.com
Holdleder  Ulrik   Haslev  2046 8792 ulrik.haslev@3f.dk
         
OB 70           
Træner / Holdleder  Daniel  Riis Jensen  2779 9936 hepenura@hotmail.com
         
Guldholdet OB70        
Holdleder   Erik  Obling   6515 2898 erik_obling@mail.dk
         
DRENGE         
U19    Træner  Morten   Kærby  2420 5542 sanderumfodbold@outlook.dk
         
U17/16  (Årgang 2002-3)         
Koordinator    Bjarke  Flindt   2462 2515 bjarke.flindt@gmail.com
Træner (alle hold)  Bjarke  Flindt   2462 2515 bjarke.flindt@gmail.com
Træner (A-holdet)  Peder  Larsen  3027 7294 klug@sport.dk
Træner (M-holdet)  Jacob   Hansen  2460 5341 bocaj.bold@gmail.com
         
U15  (Årgang 2004)      
Koordinator Hold 1  Jacob  Erfurth  2810 7144 markusjulius@hotmail.com
Koordinator Hold 1  Maja  Paulsen  3179 2644 mspaulsen@dak-e.dk
Træner Hold 1  Nikolaj  Jacobsen  2047 0899 nikolaj-jacobsen@hotmail.com
Træner Hold 2  Salah  Al-Jawrani  5217 9070 salahaljawrani@gmail.com
Koordinator Hold 2  Mette  Kronborg   mettekronborg@msn.com
         
U12-13  (Årgang 2007)       
Koordinator    Line   Skøtt  2524 7834 lsd@kmd.dk
Koordinator    Mona  Jensen  4144 1482 monafgjensen@gmail.com
Koordinator    Henrik  Bang  4042 0990 henrikgeb.hb@gmail.com
Træner  Torben  Berner  2272 4065 maria2@dsa-net.dk
Træner   Thomas  Lund  3088 8933 odense@ymail.com
         
U11 (Årgang 2008)       
Koordinator  Trine   Malec  2830 6264 malec@dsa-net.dk
Træner   Morten  Pedersen  2887 2826 Morten@triolab.dk
Træner  Peter  Rasmussen  6095 4507 petermurer@yahoo.dk
         
U10 (Årgang 2009)      
Koordinator   Line  Kring Tannert  2256 1131 Line.tannert@gmail.com
Træner  Ivan  Vølund  4080 8417 ugo2iv@gmail.com
Træner  Sacha  Popov   Petersen  4221 6306 sacha-p@hotmail.com
Træner    Bo  Jeppesen  2053 5606 bojep82@gmail.com
Træner    Kristian  Hedemand  6062 6567 krh@gasagroup.com
         
U9 (Årgang 2010)      
Koordinator  Julie  Kabel   Juliekabel@hotmail.com
Træner   Morten  Haals  4019 1976 mortenhaals@hotmail.com
Træner   Jakob  Sinding Skött  2040 0740 js@nyborg-gym.dk
Træner  Morten  Christensen  6165 9261 mvengc@gmail.com
         
U8 (Årgang 2011)      
Koordinator  Jon A.  Jensen   2178 2700 joje@smc.dk
Træner  Loui  Erbs  2380 5404 loui_erbs84@hotmail.com
Træner  Steen   Ostermann  2636 3831 steen_ostermann@hotmail.com
Træner  Arash  Bakhshpour  3075 4962 Arash_bakhshpour@hotmail.com
         
U5-U6-U7 (Årgang 2012-13-14)    
Koordinator        
Træner  Allan  Schlosser  2972 1261 Allanschlosser@gmail.com
Træner  Peter  Kofoed  4035 6837 Ppk1@dsa-net.dk
Træner  Nicolai  Zerny  6016 7103 Nicooik@gmail.com