Menu

SB Hold og Kontaktinfo

 

Kontaktpersoner / info  i Sanderum Boldklub

Klubbens email : sanderumdk@hotmail.dk

Klubhuset  (i åbningstiderne )  66172175

Bestyrelsen 

       
Formand   Gitte    Rosborg  6077 4088  sb.formand@gmail.com  
Kasserer  Tony    Joyce  6165 8946  sanderumdk@hotmail.dk    
Medlem  Christian B.   Rasmussen  28261695  boegedahl@gmail.com
Medlem  Kristian  Dybmose  2340 1425  dybmose@hotmail.com
Baneansvarlig  Flemming   Helskov  6617 0709  flemar@dsa-net.dk
Medlem  Lasse    Boisen  25650204   tmfdanmark@gmail.com
Suppleant   Søren    Nanfeldt  2695 3397  nanfeldt73@gmail.com

 

Bygning og baner 

       
Baneansvarlig  Flemming   Helskov  6617 0709  flemar@dsa-net.dk
Opkridtning  Hartvig  Madsen  6617 0590  
Bygninger  Lasse  Boisen  25650204  tmfdanmark@gmail.com
Klubhuset/Kantine  Frank  Manata  2865 1612

 

manata@mail.dk

 

Kunstgræsbanens Bestyrelse         
Formand   Gitte    Rosborg  6077 4088  sb.formand@gmail.com  
Kasserer  Tony    Joyce  6165 8946  sanderumdk@hotmail.dk    
Medlem  Mads  Hemmingsen    madsbeth@dadlnet.dk
Medlem / Booking  John Emil  Johansen  2015 8533  johnemiljohansen1801@gmail.com  
Suppleant  Thomas  Hansen    thomashansen5250@gmail.com  
         
         
Seniorudvalg         
Udvalgsmedlem  Kristian  Dybmose  2340 1425  dybmose@hotmail.com
Udvalgsmedlem  Chris V  Christoffersen    
Udvalgsmedlem  Mads  Sidelmann  2899 7085  ms@tinekhome.dk
Udvalgsmedlem  Justin   Joyce    
Udvalgsmedlem  Lauritz V  Hemmingsen    
Udvalgsmedlem  Kenneth  Andersen    

 

Ungdomsudvalg

Børne- & Ungdomskonsulent

 

 John Emil

 

Johansen 

 

2015 8533

 

johnemiljohansen1801@gmail.com  

Udvalgsmedlem     Jan  Olsen  2210 8302  jo@malergruppen.as
Udvalgsmedlem     Michael  Nielsen  2018 5011  mogm@dsa-net.dk
         
         
IT ansvar        
KlubCMS-ansvarlig og  Tony  Joyce  6165 8946  sanderumdk@hotmail.dk  
Hjemmsiden  
   
         
Målmandstræner  Martin  Helskov  2217 0350  martinhelskov@gmail.com
 (Ungdom)  
   
   
                   HOLDENE i SB                     
   
Fodbold Fitness for Damer        
Teamleder   Gitte  Rosborg  6077 4088  sb.formand@gmail.com
         
PIGE FODBOLD        
         
U13 (Årgang 2005)        
Koordinator  Trine  Jørgensen  2670 1376  enirt.jorgensen@gmail.com
Træner  Kristian  Dybmose  2340 1425  Dybmose@hotmail.com
Træner  Jacob  Jørgensen  2679 2831  Kloge.jacob@gmail.com
         
U11 (Årgang 2007)        
Koordinator  Gitte  Bech 2213 3955  gib@hotmail.dk
Træner   Malene   Nielsen    malene@latimaja.dk 
         
HERRE        
         
Herre Serie 1
 
Træner  Loui   Erbs  2380 5404  Loui_erbs84@hotmail.com
Assistent   Rene                Christensen         

 

Holdleder 

 

 Kenneth         

 Andersen  2830 6264   
Herre Serie 3  1         
Træner  Christian  B. Rasmussen  2826 1695  boegedahl@gmail.com
Herre Serie 3  2
 
     
Træner  Søren  Abildgaard  6133 9997  abildgaard.9eren@gmail.com
   
OB 70 Old Boys  
Holdleder   Søren   Nanfeldt   2695 3397  nanfeldt73@gmail.com
Holdleder  Ulrik   Haslev  2046 8792  ulrik.haslev@3f.dk
   
OB 70     
Træner / Holdleder  Daniel  Riis Jensen  2779 9936  hepenura@hotmail.com
   
Guldholdet  
Holdleder   Erik  Obling   6515 2898  erik_obling@mail.dk
   
   
DRENGE  
   
U17 (Årgang 2001-2)
  
Koordinator        
Træner  Lars  Riken  2085 0985   lr@kjv.dk
Træner  Freddy            Christensen      2449 3587   tina4@christensen.mail.dk
U15 (Årgang 2003)   
Koordinator    Bjarke  Flindt   2462 2515  bjarke.flindt@gmail.com
Træner (alle hold)  Bjarke  Flindt   2462 2515  bjarke.flindt@gmail.com
Træner (A-holdet)  Peder  Larsen  3027 7294  klug@sport.dk
Træner (M-holdet)  Jacob   Hansen  2460 5341  bocaj.bold@gmail.com
   
U14  (Årgang 2004)  
Koordinator   Jacob  Erfurth  28107144  markusjulius@hotmail.com
Koordinator   Pia  Berg  20332183  p.berg@dsa-net.dk
Koordinator   Maja  Paulsen  31792644  mspaulsen@dak-e.dk
Træner  Nikolaj  Jacobsen  20470899  nikolaj-jacobsen@hotmail.com
Træner  Morten Schjoldager  31161071  gramschjoldager@post.tele.dk
         
   
U13 B    
Koordinator  Rene  Nielsen   60499398  drengenesfar@hotmail.com
Træner
Rene      
 Nielsen   60499398  drengenesfar@hotmail.com
Assistent  Patrick            B Nielsen           2810 0696    brillipatrick@gmail.com
U13 C    
     
Koordinator  Erik  Sørensen  2336 2825  ens@newmail.dk
Træner  Erik  Sørensen  2336 2825  ens@newmail.dk
Assistent  Patrick  B Nielsen  2810 0696  brillipatrick@gmail.com

 

U11  (Årgang 2007)

  
Koordinator    Line   Skøtt  2524 7834  lsd@kmd.dk
Koordinator    Mona  Jensen  4144 1482  monafgjensen@gmail.com
Koordinator    Henrik  Bang  40420990  henrikgeb.hb@gmail.com
Træner   Mads  Hansen   4059 1720  casinohansen@hotmail.dk
Træner   Torben  Berner  2272 4065  maria2@dsa-net.dk
Træner   Michel  Nilsson  4217 8430  michelnilsson@live.dk
Træner  Thomas  Lund  3088 8933  odense@ymail.com
         
U10 (Årgang 2008)  
     
Koordinator  Trine   Malac  2830 6264  malac@dsa-net    
Træner   Morten  Pedersen  2887 2826  Morten@triolab.dk
Træner  Henrik   Bøgelund  4078 2593  bogelund666@gmail.com
Træner  Carsten  Nielsen  2811 1235  carsten@keb-frugt.dk
Træner  Peter  Rasmussen  6095 4507  petermurer@yahoo.dk
   
U9 (Årgang 2009)  
Koordinator   Line  Kring Tannert  2256 1131  Line.tannert@gmail.com
Træner  Ivan  Vølund  4080 8417  ugo2iv@gmail.com
Træner  Sacha  Popov   Petersen  4221 6306  sacha-p@hotmail.com
Træner    Bo  Jeppesen  2053 5606  bojep82@gmail.com
Træner    Kristian  Hedemand  6062 6567  krh@gasagroup.com
   
U8 (Årgang 2010)  
Koordinator  Jan  Rindahl Rohd  40294259  Janrindahlrhod@gmail.com
Træner  Ronni  Mørk  40449628  ronni@msh.dk
Træner   Morten  Haals  40191976  mortenhaals@hotmail.com
Træner   Jakob  Sinding Skött  20400740  js@nyborg-gym.dk

Træner

 

 

 

 Morten

 

 

 

 Christensen

 

 

 

 6165 9261

 

 

 

 

  mvengc@gmail.com

 

 

 

 

U7 (Årgang 2011)  
     
Koordinator  Jon A.  Jensen   2178 2700  joje@smc.dk
Træner  Loui  Erbs  2380 5404  loui_erbs84@hotmail.com
Træner  Steen   Ostermann  2636 3831  steen_ostermann@hotmail.com
Træner
       
         
U5-U6 (Årgang '12-'13)  
     
Koordinator        
Træner  Allan  Schlosser  2972 1261  Allanschlosser@gmail.com
Træner
 Peter  Kofoed  4035 6837  Ppk1@dsa-net.dk
Træner  Nicolai  Zeny  6016 7103  Nicooik@gmail.com