Menu

SB Hold og Kontaktinfo

Kontaktpersoner / info  i Sanderum Boldklub

Klubbens email : sanderumdk@hotmail.dk

Klubhusets telefon i åbningstiderne:  28651612

 

Bestyrelsen         
Formand   Gitte    Rosborg  6077 4088  sb.formand@gmail.com  
Kasserer  Tony    Joyce  6165 8946  sanderumdk@hotmail.dk    
Medlem  Christian B.  Rasmussen  2826 1695  boegedahl@gmail.com
Medlem  Kristian  Dybmose  2340 1425  dybmose@hotmail.com
Baneansvarlig  Flemming   Helskov  6617 0709  flemar@dsa-net.dk
Medlem  Lasse    Boisen  2565 0204  
Suppleant   Søren    Nanfeldt  2695 3397  nanfeldt73@gmail.com
Bygning og baner         
Baneansvarlig  Flemming   Helskov  6617 0709  flemar@dsa-net.dk
Opkridtning  Hartvig  Madsen  6617 0590  
Bygninger  Lasse  Boisen  2565 0204  
Klubhuset/Kantine  Frank  Manata  2865 1612  manata@mail.dk
         
Kunstgræsbanens Bestyrelsen     
Formand   Gitte    Rosborg  6077 4088  sb.formand@gmail.com  
Kasserer  Tony    Joyce  6165 8946  sanderumdk@hotmail.dk    
Medlem  Mads  Hemmingsen    madsbeth@dadlnet.dk
Medlem / Booking  John Emil  Johansen  2015 8533  johnemiljohansen1801@gmail.com  
Suppleant  Thomas  Hansen    thomashansen5250@gmail.com  
         
Seniorudvalg        
Udvalgsmedlem  Kristian  Dybmose  2340 1425  dybmose@hotmail.com
Udvalgsmedlem  Chris V  Christoffersen    
Udvalgsmedlem  Mads  Sidelmann  2899 7085  ms@tinekhome.dk
Udvalgsmedlem  Justin   Joyce    
Udvalgsmedlem  Lauritz V  Hemmingsen    
Udvalgsmedlem  Kenneth  Andersen    
         
Ungdomsudvalg  John Emil Johansen   2015 8533  johnemiljohansen1801@gmail.com  
         
Børne- & Ungdomskonsulent     
Udvalgsmedlem     Jan  Olsen  2210 8302  jo@malergruppen.as
Udvalgsmedlem     Michael  Nielsen  2018 5011  mogm@dsa-net.dk
Udvalgsmedlem   Kristian  Dybmose  2340 1425  dybmose@hotmail.com
         
KlubCMS-ansvarlig   Tony  Joyce  6165 8946  sanderumdk@hotmail.dk  
Hjemmesiden  Johnny  Larsen  4027 4871  sanderumbk@gmail.com
         
         
HOLDENE i SB 
         
    DAMER        
         
Fodbold Fitness for Damer      
Teamleder   Gitte  Rosborg  6077 4088  sb.formand@gmail.com
         
    PIGE FODBOLD       
         
U14 (Årgang 2004-5-6 )      
Koordinator  Trine  Jørgensen  2670 1376  enirt.jorgensen@gmail.com
Træner  Kristian  Dybmose  2340 1425  Dybmose@hotmail.com
Træner  Jacob  Jørgensen  2679 2831  Kloge.jacob@gmail.com
         
U12 (Årgang 2007-8-9 )      
Koordinator  Gitte  Bech  2213 3955  gib@hotmail.dk
Træner   Malene   Nielsen    malene@latimaja.dk 
         
     HERRE        
         
Herre Serie 1        
Træner  Loui   Erbs  2380 5404  Loui_erbs84@hotmail.com
Assistent         
Holdleder    Kenneth  Andersen   2830 6264  
         
Herre Serie 2           
Træner  Christian  B. Rasmussen  2826 1695  boegedahl@gmail.com
Herre Serie 3          
Træner  Christian  B.Rasmussen    
         
OB 70         
Holdleder   Søren   Nanfeldt   2695 3397  nanfeldt73@gmail.com
Holdleder  Ulrik   Haslev  2046 8792  ulrik.haslev@3f.dk
         
OB 70           
Træner / Holdleder  Daniel  Riis Jensen  2779 9936  hepenura@hotmail.com
         
Guldholdet OB70        
Holdleder   Erik  Obling   6515 2898  erik_obling@mail.dk
         
    DRENGE         
U19        

U17/16  (Årgang 2002-3)   

     
Koordinator    Bjarke  Flindt   2462 2515  bjarke.flindt@gmail.com
Træner (alle hold)  Bjarke  Flindt   2462 2515  bjarke.flindt@gmail.com
Træner (A-holdet)  Peder  Larsen  3027 7294  klug@sport.dk
Træner (M-holdet)  Jacob   Hansen  2460 5341  bocaj.bold@gmail.com
         

U15-14  (Årgang 2004)

     
Koordinator   Jacob  Erfurth  2810 7144  markusjulius@hotmail.com
Koordinator   Pia  Berg  2033 2183  p.berg@dsa-net.dk
Koordinator   Maja  Paulsen  3179 2644  mspaulsen@dak-e.dk
Træner  Nikolaj  Jacobsen  2047 0899  nikolaj-jacobsen@hotmail.com
Træner  Salah  Al-Jawrani  5217 9070  salahaljawrani@gmail.com
         

U12-13  (Årgang 2007) 

     
Koordinator    Line   Skøtt  2524 7834  lsd@kmd.dk
Koordinator    Mona  Jensen  4144 1482  monafgjensen@gmail.com
Koordinator    Henrik  Bang  4042 0990  henrikgeb.hb@gmail.com
Træner  Torben  Berner  2272 4065  maria2@dsa-net.dk
Træner   Thomas  Lund  3088 8933  odense@ymail.com
         

U11 (Årgang 2008) 

     
Koordinator  Trine   Malec  2830 6264  malec@dsa-net.dk
Træner   Morten  Pedersen  2887 2826  Morten@triolab.dk
Træner  Peter  Rasmussen  6095 4507  petermurer@yahoo.dk
         

U10 (Årgang 2009)

     
Koordinator   Line  Kring Tannert  2256 1131  Line.tannert@gmail.com
Træner  Ivan  Vølund  4080 8417  ugo2iv@gmail.com
Træner  Sacha  Popov   Petersen  4221 6306  sacha-p@hotmail.com
Træner    Bo  Jeppesen  2053 5606  bojep82@gmail.com
Træner    Kristian  Hedemand  6062 6567  krh@gasagroup.com
         
U9 (Årgang 2010)      
Koordinator  Jan  Rindahl Rohd  4029 4259  Janrindahlrohd@gmail.com
Træner   Morten  Haals  40191976  mortenhaals@hotmail.com
Træner   Jakob  Sinding Skött  2040 0740  js@nyborg-gym.dk
Træner  Morten  Christensen  6165 9261  mvengc@gmail.com
         
U8 (Årgang 2011)      
Koordinator  Jon A.  Jensen   2178 2700  joje@smc.dk
Træner  Loui  Erbs  2380 5404  loui_erbs84@hotmail.com
Træner  Steen   Ostermann  2636 3831  steen_ostermann@hotmail.com
Træner  Arash  Bakhshpour  3075 4962  Arash_bakhshpour@hotmail.com
         
U5-U6-U7 (Årgang 2012-13-14)    
Koordinator        
Træner  Allan  Schlosser  2972 1261  Allanschlosser@gmail.com
Træner  Peter  Kofoed  4035 6837  Ppk1@dsa-net.dk
Træner  Nicolai  Zeny  6016 7103  Nicooik@gmail.com