Menu

SB Hold og Kontaktinfo

Kontaktpersoner / info  i Sanderum Boldklub

Klubbens email : sanderumdk@hotmail.dk

Klubhusets telefon i åbningstiderne:  28651612

Glemt sager .  Har du glemt beklædning eller udstyr , kontakt Frank på 28561612 eller Amin på 28748084

Bestyrelsen 

Formand   Gitte    Rosborg  6077 4088 sb.formand@gmail.com
Kasserer  Tony    Joyce  6165 8946 sanderumdk@hotmail.dk
Medlem  Christian   B Rasmussen  2826 1695 boegedahl@gmail.com
Medlem  Kristian  Dybmose  2340 1425 dybmose@hotmail.com
Baneansvarlig  Flemming   Helskov  6617 0709 flemar@dsa-net.dk
Medlem  Lasse    Boisen  2565 0204  
Suppleant   Søren    Nanfeldt  2695 3397 nanfeldt73@gmail.com

Bygning og baner

Baneansvarlig  Flemming   Helskov  6617 0709 flemar@dsa-net.dk
Opkridtning  Hartvig  Madsen  6617 0590  
Bygninger  Flemming  Helskov  6617 0709 flemar@dsa-net.dk
Klubhuset/Kantine  Frank  Manata  2856 1612 manata@mail.dk

Kunstgræsbanens Bestyrelse

Formand   Gitte    Rosborg  6077 4088 sb.formand@gmail.com
Kasserer  Tony    Joyce  6165 8946 sanderumdk@hotmail.dk
Medlem  Mads  Hemmingsen   madsbeth@dadlnet.dk
Booking af banen  John Emil  Johansen  2015 8533 johnemiljohansen1801@gmail.com
Suppleant  Thomas  Hansen   thomashansen5250@gmail.com
Seniorudvalg    
Udvalgsmedlem  Kristian  Dybmose  2340 1425 dybmose@hotmail.com
Udvalgsmedlem  Chris V  Christoffersen    
Udvalgsmedlem  Mads  Sidelmann  2899 7085 ms@tinekhome.dk
Udvalgsmedlem  Justin   Joyce    
Udvalgsmedlem  Lauritz V  Hemmingsen    
Udvalgsmedlem  Kenneth  Andersen    
Ungdomsudvalg 
Udvalgsmedlem  John Emil  Johansen  2015 8533 johnemiljohansen1801@gmail.com
Udvalgsmedlem           
Udvalgsmedlem           
Udvalgsmedlem         
IT & SB Hjemmesiden
KlubCMS-ansvarlig & Hjemmesiden   Tony  Joyce  6165 8946 sanderumdk@hotmail.dk
Målmandstræning
Målmandstræning  Ungdom Aske B Nielsen  3074 7449  

 HOLDENE I SANDERUM BOLDKLUB 

 

 

DBUs  Fodbold Fitness for Damer   Opstart   April 2020

Fodbold Fitness for Damer      
Teamleder   Gitte  Rosborg  6077 4088 sb.formand@gmail.com

Herre

Herre Serie  2      (1)      
Træner  Loui  Erbs  2380 5404 Loui_erbs84@hotmail.com
         
Holdleder   Kenneth  Andersen  2830 6264  
Herre Serie  2     ( 2 )       
Træner  Christian  B.Rasmussen  2826 1695 boegedahl@gmail.com
Asst. Træner  Chris  Larsen  2877 0735  

 

Herre S4 -FORÅR 2020 

Pulje 2 

 

Herre S3 -FORÅR 2020 

 

 

 Jonas

 Nikolaj

 

 Søren 

 Lars 

 Thomas 

 Amin

 Kristoffersen

 

 Abildgaard

 Riken

 Rasmussen

 

 

 6133 9997

 2082 0985

 jonasamin13@yahoo.dk

 kristoffersen.nikolaj@gmail.com

 

 abildgaard.9eren@gmail.com

 lr@kjv.dk

 rasto01@gmail.com

OB 70      
         
Holdleder 11m  Søren   Nanfeldt   2695 3397 nanfeldt73@gmail.com
Holdleder 11m  Ulrik   Haslev  2046 8792 ulrik.haslev@3f.dk
         
 OB70       
Super Vets.  Holdleder   Erik  Obling   6515 2898 erik_obling@mail.dk
 (Bronzeholdet)        
         

Drenge

U17  Nico  Deconinck  2196 3463 Nico@morudnet.dk
       
U16         
Koordinator   Maja  Paulsen  3179 2644 mspaulsen@dak-e.dk
Træner   Nico  Deconinck  2196 3463 Nico@morudnet.dk
         
         
         
U 13  (Årgang 2007)       
Træner  Michel  Pedersen  2622 0407 micpe@godmail.dk
Træner  Michael  Knudsen  4126 3408 michaelknudsen@outlook.dk
Træner  Per  Byrrisen  2761 0816 per@byrrisen.dk
         
U12 (Årgang 2008)       
Koordinator  Trine   Jørgensen    
Træner  Kristian  Dybmose  2340 1425 dybmose@hotmail.com
Træner  Michael  Willumsen  2340 1432 m@willums.dk
Træner  Søren   Olsen  2179 7992 agehi@me.com
U11 (Årgang 2009)      
Koordinator   Julie  Kabel   juliekabel@hotmail.com
Træner  Ivan  Vølund  4080 8417 ugo2iv@gmail.com
Træner  Sacha  Popov   Petersen  4221 6306 sacha-p@hotmail.com
Træner    Bo  Jeppesen  2053 5606 bojep82@gmail.com
Træner    Kristian  Hedemand  6062 6567 krh@gasagroup.com
U10 (Årgang 2010)      
Koordinator  Julie  Kabel   juliekabel@hotmail.com
Træner   Morten  Haals  4019 1976 mortenhaals@hotmail.com
Træner   Jakob  Sinding Skött  2040 0740 js@nyborg-gym.dk
         
U9 (Årgang 2011)      
Koordinator        
Træner  Loui  Erbs  2380 5404 loui_erbs84@hotmail.com
Træner  Arash  Bakhshpour  3075 4962 Arash_bakhshpour@hotmail.com
Træner  Shanta

 Rasoulinia     Kordbatchje

 2933 0099 srk7@hotmail.dk
U8 (Årgang 2012) Man-ons. 17-18.30      
Koordinator        
Træner  Allan  Schlosser  2972 1261 allanschlosser@gmail.com
Træner  Jens  Christensen  2926 7748 jens.lemvig.christensen@dk.toyota-industries.eu
Træner  Nicolai  Zerny  6016 7103 nicooik@gmail.com
Træner  Dennis  Juhl Ilskjær  2674 8814 dennis.juhl@gmail.com

U5-U6-U7 (Årgang 2013-15)

Man.-ons. 17-18.00

     
Træner        
Træner  Steen

 O Larsen

 2636 3831 steen_ostermann@hotmail.com